Fenerbahçe Dergisi Ekim sayısı bayilerdeki yerini alıyor

01 Ekim 2018 Pazartesi
Kulübümüzün resmi yayın organı Fenerbahçe Dergisi’nin 188 no’lu Ekim 2018 sayısı bayilerdeki yerini alıyor.

Dopdolu bir içeriğe sahip dergimizin bu ayki kapağında oynadığı ilk maçtan beri gollük pasları ve ince bilek hareketleriyle dikkatleri üzerine çeken Cezayirli futbolcumuz Yassine Benzia yer alıyor. Dergimize özel açıklamalarda bulunan Benzia, Fransa’daki futbol ile Türkiye’deki futbolun benzerliklerini ve farklılıklarını anlattı. Benzia, Beşiktaş’la oynanan derbi maçında Kadıköy’deki atmosferin muhteşem olduğunu da dile getirdi.

Dergimizin ekim sayısında, futbolcumuz Yassine Benzia’nın yanı sıra başta voleybol olmak üzere amatör branşlardaki sporcularımızla yaptığımız röportajlara da yer verdik. Kadın Voleybol Takımımızın bu sezon başında kadrosuna kattığı Fatma Yıldırım ile keyifli ve samimi bir röportaja imza atarken; futbol altyapı takımlarımızdan U16 takımının kalesini koruyan ve eski milli kalecimiz Serdar Kulbilge’nin oğlu olan Bartu Kulbilge’yi de yakından tanımaya/tanıtmaya çalıştık. Öte yandan her ay bir klasik haline gelen ve okurlarımız tarafından da beğeniyle karşılanan “Genç Yetenek” köşemizde bu ay, gelecek vadeden kürekçilerimiz Elis Özbay-Ece Kakış-Candan Yalman’ı dinledik.

2018-2019 eğitim-öğretim yılı başlarken, 40 yılı aşkın süredir eğitim aşkıyla, durmadan, yorulmadan yeni nesiller yetiştiren Fenerbahçe Eğitim Kurumları Genel Müdürü Adnan Ersan ile de bir araya geldik ve Fenerbahçe Koleji’nin başarısını bir de ondan dinledik.

#Yeniden Fenerbahçe diyerek merhaba dediğimiz yeni sezonda, Fenerbahçemizi her alanda zirveye taşımak için hep birlikte, omuz omuza yola çıktığımız bu yolda, taraftarımıza bu sezondan itibaren yepyeni bir deneyim sunmaya başladık: Futbol Ağırlama Paketleri. Bu yeni uygulama hakkında görüşlerine başvurduğumuz Yönetim Kurulu Üyelerimiz Simla Türker Bayazıt ve Metin Şen konuyla ilgili bilgilendirmeler yaptı.

Olimpik şubelerdeki başarılarımız yine bu sayımızda yer buldu. Kulübümüzle ile ilgili diğer gelişmeleri de “Haber Turu” sayfalarımızda bulacaksınız. 

Özel içerikler için; instagram.com/fenerbahcedergisi’ni takip etmeyi unutmayın.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Fenerbahçe Dergisi Ekim sayısı bayilerdeki yerini alıyor Fenerbahçe Dergisi Ekim sayısı bayilerdeki yerini alıyor Fenerbahçe Dergisi Ekim sayısı bayilerdeki yerini alıyor Fenerbahçe Dergisi Ekim sayısı bayilerdeki yerini alıyor Fenerbahçe Dergisi Ekim sayısı bayilerdeki yerini alıyor Fenerbahçe Dergisi Ekim sayısı bayilerdeki yerini alıyor Fenerbahçe Dergisi Ekim sayısı bayilerdeki yerini alıyor Fenerbahçe Dergisi Ekim sayısı bayilerdeki yerini alıyor Fenerbahçe Dergisi Ekim sayısı bayilerdeki yerini alıyor Fenerbahçe Dergisi Ekim sayısı bayilerdeki yerini alıyor Fenerbahçe Dergisi Ekim sayısı bayilerdeki yerini alıyor Fenerbahçe Dergisi Ekim sayısı bayilerdeki yerini alıyor