AXA Sigorta Kupa Voley kadın final etabı basın toplantısı gerçekleşti

21 Mart 2019 Perşembe
2018-2019 Voleybol Sezonu AXA Sigorta Kupa Voley Kadınlar kategorisi final etabı basın toplantısı, bugün (21 Mart 2019, Perşembe), İzmir TVF Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Spor Kompleksi’nde gerçekleşti.

Toplantıya; Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, Takım Kaptanımız Eda Erdem Dündar, Beşiktaş Takım Kaptanı Dilara Bilge, Eczacıbaşı VitrA Takım Kaptanı Jordan Larson, Galatasaray HDI Sigorta Takım Kaptanı Gizem Karadayı, Aydın BBSK Takım Kaptanı Seda Arısoy, Nilüfer Belediyespor Takım Kaptanı Seda Uslu, THY Spor Kulübü Takım Kaptanı Jelena Nikolic, VakıfBank Spor Kulübü Takım Kaptanı Melis Gürkaynak ve basın mensupları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ yaptı. Ardından AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken ile takım kaptanları söz aldı.

Fenerbahçe Opet Takım Kaptanı Eda Erdem Dündar, “AXA Sigorta’ya desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çünkü bu tarz sponsorluklar, tanıtım ve spora ilgi açısından çok önemli. Takım olarak heyecanlıyız. Keyifli maçlar oynamak istiyoruz. Zor bir hafta bizim için, çok fazla maç oynayacağız. En büyük dileğim sakatlıksız güzel bir şekilde turnuvayı tamamlamak. Herkese başarılar diyorum” dedi.

Toplantının bitiminde 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü nedeniyle toplantıda bulunan Uluslararası Down Sendromu Federasyonu Başkanı Muhammed Abdullah Tuncay ve özel misafirler; Selin Ambarcı, Mustafa Bal ve Muhammed Enes Aydoğdu, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken ile takım kaptanlarına çiçek verdi.

Şampiyon olacak ekibin önümüzdeki sezon, ülkemizi CEV Kupası bayanlar kategorisinde temsil edeceği 2018 – 2019 Voleybol Sezonu AXA Sigorta Kupa Voley Bayanlar kategorisi final etabının maç programı şöyle;
 
1.GÜN (22 Mart 2019, Cuma)
12.00 Galatasaray HDI Sigorta – Karayolları
15.00 VakıfBank – Beşiktaş (TRT SPOR/Canlı)
17.00 Eczacıbaşı VitrA – Nilüfer Bld.
19.00 Fenerbahçe Opet – Türk Hava Yolları
 
2.GÜN (23 Mart 2019, Cumartesi)
14.00 1. Yarı Final Maçı (TRT SPOR/Canlı)
17.00 2. Yarı Final Maçı (TRT SPOR/Canlı)
 
3.GÜN (24 Mart 2019, Pazar)
18.00 Final Maçı (TRT SPOR/Canlı)

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar