Genç futbolcularımızdan açıklamalar

28 Mart 2019 Perşembe
Futbol A Takımımızın Eskişehirspor ile oynadığı hazırlık maçında ikinci yarıda forma şansı bulan genç futbolcularımız Abdülcebrail Akbulut, Recep Kutun, Muhammed Gümüşkaya ve Harun Özcan, 4-0’lık galibiyetin ardından açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe TV’ye konuşan genç futbolcular A Takım forması giydikleri için duydukları gururu ifade ettiler.

Abdülcebrail Akbulut, “Güzel bir deneyim oldu. Ersun hocam oynamam için şans verdi ve çok yardımcı oldu. Takıma adapte oluyorum. İyi bir çalışma temposu yakaladık. Ankaragücü maçını da kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz.” dedi.

Recep Kutun, “Fenerbahçe formasını giymek çok güzel bir duygu. Bu şansı tanıyan hocalarıma teşekkür ediyorum. Hazırlık maçı da olsa galip gelmek güzel bir duygu.” diye konuştu.

Muhammed Gümüşkaya, “Çok mutluyuz. Yıllardır altyapıda Fenerbahçe forması giyiyorum. A Takımda şans veren hocalarıma teşekkür ediyorum. Benim için gurur verici.” ifadelerini kullandı.

Harun Özcan ise, “Fenerbahçe forması altında bu seviyede hazırlık maçı da olsa mücadele etmek onur ve gurur verici. Elimizden geleni yapmaya çalıştık ve bundan sonra da yapmaya çalışacağız.” açıklamasını yaptı.