English
 ana sayfam yap       sık kullanılanlara ekle
26 Şubat 2021, Cuma,
 
Kulübümüz kategorisindeki diğer içerikler;
- Kulüp
- Tarihçe
- Yönetim
- Yüksek Divan Kurulu
- Kurullarımız
- Atatürk ve Fenerbahçe
- Amblem
- Derneklerimiz
- Başkanlarımız
- Kulübe Üyelik
- Üye ödemeleri
- Müzemiz
- Şükrü Saracoğlu
- Reklam ve Pazarlama
- Üyelik ve Temsilci Üyelik Başvuru Yönergesi
- General Harrington Kupası
- İnsan Kaynakları Politikamız
- İş Başvuruları
- Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni
 
İnsan Kaynakları Politikamız

Fenerbahçe Spor Kulübünün amacı;

Atatürk’ün gösterdiği hedef ve ilkeler doğrultusunda; çağdaş yaşama uygun olarak, üyelerin ve sporcuların beden ve ruh sağlığını geliştirecek olanaklar hazırlamak ve onların fizik ve moral eğitimleri ile ilgilenmek, onları kulübün tesis ve faaliyetlerinden faydalandırmaktır.

Sporun hedefinin bireyler arasında dostluk, barış, sevgi ve kardeşliği geliştirmek olduğu bilinciyle; sporun ulusal düzeyde gelişmesine ve yaygınlaşmasına katkıda bulunmak, sporcu sağlığı ve eğitimi için altyapı tesisleri yaparak Kulübün sporcularını eğitmek ve onlara daha çağdaş koşullar ve olanaklar sağlamak için altyapı tesis ve sosyal tesisler oluşturmak, onlardaki sportmenlik anlayışının devamını sağlamak, yurtiçinde ve yurtdışına profesyonel ve amatör spor branşlarında müsabakalara katılmaktır.

Bu amaçları gerçekleştirmek için çalışan Fenerbahçeliler;

“Fenerbahçe Spor Kulübü Bayrağının en ulaşılmaz yerlerde dalgalandırmanın, bir görev değil bir zorunluluk olduğunu anlayan” ve “Bir gün daha Fenerbahçeli olarak uyanmaktan haz duyan”,“başarma arzusu yüksek”, “enerjik”, “üstün performans hedefleyen”, “değişime ve gelişime açık” İnsanlardır. 

Hedeflerini, her şeyden önce, sahip olduğu insan kaynaklarından aldığı güçle gerçekleştiren Fenerbahçe Spor Kulübü ve Şirketleri;

  • İnsana saygı unsurunu temel alan bir yönetim anlayışını oluşturur.
  • Farklılıklara saygılı, fırsat eşitliğini gözeten, Kulüp kaynaklarının verimli kullanıldığı, çağdaş ve iletişime değer veren bir çalışma ortamı yaratır.
  • Gelişmenin ve ileriye gitmenin en önemli kaynağı İnsan kaynaklarıdır. Kuruluş amaçlarına, ortak değerlere sahip çıkıp, hedef ve stratejileri gerçekleştirmek için İnsan Kaynağının geliştirilmesi ve güncellenmesi için çalışmalar yaparlar.
  • Potansiyeli olan idari ve teknik kadroların önceden belirlenmesi, izlenmesi, gerekli eğitim ve gelişim programları ile desteklenerek geleceğin yönetim kademelerine yetiştirilmesi sağlarlar.
  • Potansiyelin iç kaynaklardan sağlanması ve geliştirilmesi için çaba harcarlar.
  • Pozisyon yetkinlikleri belirlenerek çalışanlarının gelişim planları ile bu yetkinliklere ulaşmasını sağlar ve pozisyonların seviyeleri belirlenerek buna göre uygulanacak ücret politikaları belirler.
  • Objektif ve anlaşılır değerlendirme sistemleri oluşturularak başarılı performans belirlenir, maddi, manevi takdir ve tanınma yöntemlerini hayata geçirirler.
 
 
 
Kurumsal İnternet Danışmanlığı